Isla, Soldado ve Giuliano için imza töreni yapıldı

Fenerbahçe'nin yeni transferleri Isla, Roberto Soldado ve Giuliano için imza töreni düzenlendi. Özellikle Giuliano çarpıtı açıklamalar yaptı. Trabzonspor daha fazla para verdi ama Fenerbahçe'yi tercih ettim dedi. Isla ise birden fazla mevkide oynayabildiğini hatırlattı.

Isla, Soldado ve Giuliano için imza töreni yapıldı
18 Ağustos 2017 - 16:26 - Güncelleme: 18 Ağustos 2017 - 16:47

Fenerbahçe'nin yeni transfer Giuliano neden Fenerbahçe'yi tercih ettiğini açıkladı.

"Fenerbahçe formasını giyiyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Bu formayla sahada olmak için sabırsızlanıyorum. Sevginin ve inancın karşılığını, alacağımız skorlarla saha içinde vermeyi istiyorum. Zor bir transfer süreci oldu. Fenerbahçe'nin teklifini duyduğumda, Fenerbahçe'nin teklifini kabul etmiştim zaten. Trabzonspor'un Zenit'e yaptığı teklif maddi olarak daha iyiydi. Ama kulübüme, imza atacaksam, Fenerbahçe'ye atacağım dedim Fenerbahçe'yi kabul etme nedenim, Fenerbahçe'nin büyüklüğündendir. Kariyerimde ileriye doğru bir adım atmak istedim. Alex de Souza gerçekten büyük bir oyuncuydu. Buraya gelmeden bana şans diledi, umarım Fenerbahçe'de başarılı olursun dedi. Alex bu kulübün efsanelerinden biriydi. Türkiye'de idol oldu. Fakat ben Giuliano olarak tarih yazmak istiyorum. Alex klasik 10 numara futbolcuydu. Ben ikinci forvet gibi veya kanat oyuncusu gibi de oynayabiliyorum."

Aynı toplantıda Isla ise orta saha ve sağ bekte oynayabildiğini ama sağ bekte oynamayı tercih ettiğini söyledi.

Fenerbahçe'nin deneyimli santraforu Roberto Soldado ise Fenerbahçe'nin itibarına geldiğini vurguladı.

"Futbolu seven herkes, Fenerbahçe'nin ne kadar büyük bir kulüp olduğunu biliyordur. Bu formayı giymek büyük keyif. Geldiğim ilk andan beri kendimi çok iyi hissediyorum. Bu ilginin karşılığını, çok çalışarak, goller atarak vermek istiyorum. Geçtiğimiz sezon bir sakatlık geçirdim ve birçok maçı kaçırdım. Dün 30 dakika oynadım ve maçtan sonra çok iyi hissettim. Umarım geçtiğimiz sezondan daha iyi bir takım haline geliriz. Çalışmanın yanında biraz da şansın yanımızda olması lazım."

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum