Kaptanlar: Süper Kupa'yı oynayalım

Sarı-lacivertli futbolcular, Süper Kupa maçında sahada olmak istediklerini iletti ama yönetim bu talebi reddetti. A Takım oyuncularının, yarın antrenman yapmasına karar verildi.

Kaptanlar: Süper Kupa'yı oynayalım
06 Nisan 2024 - 08:41
Fenerbahçe'nin kaptanları Edin Dzeko, Dusan Tadic ve İrfan Can Kahveci başta olmak üzere futbolculardan, Galatasaray ile yarın oynanacak Süper Kupa müsabakası için hamle geldi. Sarı-lacivertli oyuncuların, yönetimden maça çıkmak ve kupayı almak için mücadele etmek için talepte bulunduğu öğrenildi. 

Ancak Başkan Ali Koç ve idaracilerin, takımın bu isteğini geri çevirdiği bildirildi. Bu görüşmenin üzerine yönetim, U19 futbolcularının sahada olacağı yarın için izinli olmalarına rağmen A Takım'a antrenman koyduğu aktarıldı. Bilindiği üzere Fenerbahçeli oyuncular, 2 Nisan'daki Olağanüstü Genel Kurul öncesi Başkan Ali Koç ile bir görüşme gerçekleştirmiş ve ligden çekilme yönünde bir kararı istemediklerini, sahaya çıkıp şampiyonluk için ter dökmeyi arzuladıklarını iletmişti. 

Öte yandan yarın oynanacak Süper Kupa maçında U19 takımının başında teknik direktör İsmail Kartal'ın olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.(Sabah)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum