TFF: "Hakemlerimiz depremde vefat etti"

Türkiye Futbol Federasyonu, ülkemizde yaşanan deprem felaketinde bazı gözlemci ve hakemlerimizin hayatını kaybettiğini açıkladı.

TFF: "Hakemlerimiz depremde vefat etti"
11 Şubat 2023 - 12:35 - Güncelleme: 11 Şubat 2023 - 12:40
Kahramanmaraş merkezli olan ve 10 ilimizde büyük yıkıma sebep olan depremler sonrasında acı haberler gelmeye devam ediyor.

Türkiye Futbol Federasyonu, yaşanan depremde bazı hakemlerimizin ve gözlemcimizin vefat ettiğini duyurdu.

TFF'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

"Çeşitli klasmanlarda görev yapan bazı hakemlerimizin ve gözlemcimizin ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde hayatlarını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Kahramanmaraş'ta il hakemi olan Furkan Kürşad Demir'i, Gaziantep'te il gözlemcisi olan Cevdet Karakurt'u, Hatay'da aday hakemlerimiz Cevher Çakmak ve Ceren Çakmak kardeşleri, yine Hatay'da il hakemi olan Hasan Bihan'ı ve bölgesel yardımcı hakem Eyyup Saydam'ı ne yazık ki kaybettik.

Vefat eden hakemlerimize ve gözlemcimize Allah'tan rahmet; kederli ailelerine, yakınlarına ve tüm futbol camiamıza başsağlığı dileriz.

Bu vesileyle bir kez daha depremde kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Aziz milletimizin başı sağ olsun."

YORUMLAR

  • 0 Yorum