Sina Koloğlu: Şampiyonlar Ligi hangi kanalda?

Galatasaray'ın bu sezon mücadele edeceği Şampiyonlar Ligi'nin Türkiye yayıncısı henüz belli olmadı. Milliyet Yazarı Sina Koloğlu bu konuyu "Galatasaray maçı ekrana gelecek mi?" yazısıyla köşesine taşıdı.

Sina Koloğlu: Şampiyonlar Ligi hangi kanalda?
16 Eylül 2018 - 18:51 - Güncelleme: 16 Eylül 2018 - 22:07

Galatasaray Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçına Lokomotiv Moskova karşısında çıkacak. D Grubu'ndaki mücadele 18 Eylül Salı günü saat 22:00'de Türk Telekom Stadı'nda oynanacak. Ancak maçın yayıncısı henüz bilinmiyor. Bu sezon Şampiyonlar Ligi maçlarının yayın hakları Türkiye'de herhangi bir kurum tarafından satın alınmadı. 

Milliyet yazarı Sina Koloğlu Galatasaray - Lokomotiv maçı öncesi bu konuyu köşesine taşıdı. Koloğlu yayıncı ile ilgili son bilgileri paylaştı.

Sina Koloğlu'nun bugünkü köşe yazısından

Hatırlarsınız, UEFA Şampiyonlar Ligi kura çekimini hiçbir kanal vermemişti. Yayın ihalesini alanın dışında kimse veremezdi. Bildiğimiz, bu yıl maçları yayınlayacak kanal, beIN SPORTS’tu. Baktık, orada da yayınlanmıyor. Sormuştum, meğer bazı pürüzler varmış, giderilememiş ve anlaşma yapılmamıştı. Maç zamanı geldi çattı. 18 Eylül’de kendi sahasında Galatasaray, Lokomotiv Moskova’yı ağırlayacak. Ben size son aldığım bilgileri yazayım. beIN SPORTS, UEFA ile görüşme halinde olduklarını, henüz bir sonuç alamadıklarını belirtiyor. Galatasaray’ımızın maçlarını bir aksilik olmaz da izleriz diye umut ediyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum