TV'de Pazartesi Spor Ekranı

A Milli Takımımızın 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu'nda 2 Eylül'de Harkiv'de Ukrayna ve 5 Eylül'de ise Eskişehir'de Hırvatistan ile oynayacağı karşılaşmalar için bugün İstanbul’da toplanacak.

TV'de Pazartesi Spor Ekranı
28 Ağustos 2017 - 01:27 - Güncelleme: 28 Ağustos 2017 - 13:23

A Milli Futbol Takımımız, bugün saat 11.00'den itibaren İstanbul'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde bir toplanmaya başladı.

Teknik direktör Mircea Lucescu, 29 Ağustos Salı günü saat 18.15'te Milli Takımımız'ın kamp tesislerinde bir basın toplantısı düzenleyecek. Ukrayna maçı hazırlıkları kapsamındaki çalışmalarını İstanbul'da sürdürecek A Milliler, 31 Ağustos Perşembe günü Harkiv'e seyahat edecek.

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve bir milli futbolcu, 1 Eylül Cuma günü saat 19.00'da Ukrayna karşılaşmasının oynanacağı Metalist Stadyumu'nda düzenlenecek basın toplantısına katılacak. 

Toplantının ardından A Milli Takımımız, statta maç öncesindeki son idmanını yapacak.

A Milli Takım, Hırvatistan karşılaşması için 3 Eylül Pazar günü Harkiv'den Eskişehir'e geçecek. Teknik Direktör Lucescu ve bir futbolcu, ertesi gün saat 18.15'te ilk kez bir resmi A Milli maçın oynanacağı Eskişehir Yeni Stadyum'da bir basın toplantısı düzenleyecek. A Milliler, Hırvatistan maçı hazırlıklarını aynı gün saat 18.45'te statta yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

TELEVİZYONDA SPOR EKRANI


 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum